Τα αποτελέσματα του 5ου αγώνα δρόμου Θηναία Γη

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΓΩΝΑ 7100 ΚΜ ΣΤΗΝ ΘΗΝΙΑ (ΤΑ 70 ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΔΕΝ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ)
Event Pos Categ Pos Race No FirstName LastName Time Category Code Gender Club
7.1km 1 1 622 ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΑΦΙΔΑΣ 00:26:50 TOP M Male SD KEFALONIAS
7.1km 2 2 619 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 00:27:35 TOP M Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΥΡΟΥ
7.1km 3 3 604 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ 00:27:47 TOP M Male  
7.1km 4 1 552 ΝΙΚΟΣ ΛΑΙΟΣ 00:27:56 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 5 2 93 ΝΙΚΟΣ ΡΑΛΛΗΣ 00:28:14 M41-50 Male  
7.1km 6 3 65 CICILINO CLAUDIO 00:28:21 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 7 4 641 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΡΙΓΓΑΣ 00:28:43 M41-50 Male  
7.1km 8 1 582 ΕΛΕΝΗ ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ 00:28:46 TOP F Female INSHAPE
7.1km 9 1 550 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΡΛΗΣ 00:28:54 M19-30 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 10 5 659 ΠΑΝΑΓΗΣ ΧΑΛΔΑΣ 00:30:01 M41-50 Male WINNERS
7.1km 11 1 646 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 00:30:04 M31-40 Male INSHAPE
7.1km 12 2 657 ΜΑΚΗΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:30:15 M19-30 Male WINNERS
7.1km 13 2 507 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΤΣΑΡΟΣ 00:30:21 M31-40 Male  
7.1km 14 6 660 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ 00:30:34 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 15 3 655 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:31:13 M19-30 Male WINNERS
7.1km 16 7 523 ΝΙΚΟΣ ΓΑΡΜΠΗΣ 00:31:26 M41-50 Male RAFINA RUNNERS
7.1km 17 1 581 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ 00:31:35 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 18 8 616 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 00:31:42 M41-50 Male ΣΑΦΑΝΣ
7.1km 19 4 596 ΜΠΟΥΛΕΝΤ ΝΤΕΛΣΗΣ 00:31:44 M19-30 Male  
7.1km 20 1 540 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ 00:31:46 M61+ Male ΑΠΣ IN SHAPE
7.1km 21 3 589 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 00:31:47 M31-40 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
7.1km 22 9 570 ΜΑΚΗΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 00:31:55 M41-50 Male WINNERS
7.1km 23 5 627 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΝΕΛΑΤΟΣ 00:32:11 M19-30 Male RAFINARUNNERS
7.1km 24 1 576 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 00:32:16 M51-60 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 25 2 618 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 00:32:25 M51-60 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 26 10 628 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 00:32:32 M41-50 Male RAFINARUNNERS
7.1km 27 11 544 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΣ 00:32:37 M41-50 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 28 12 620 ΦΩΤΗΣ ΣΙΜΑΤΟΣ 00:33:03 M41-50 Male ΣΔΚ
7.1km 29 6 606 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 00:33:08 M19-30 Male ADIDAS RUNNERS ATHENS
7.1km 30 13 571 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΡΟΣ 00:33:15 M41-50 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 31 14 583 Γεράσιμος Μεσσάρης 00:33:20 M41-50 Male  
7.1km 32 7 549 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΛΗΣ 00:33:22 M19-30 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 33 4 637 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ 00:33:25 M31-40 Male ΑΠΣ IN SHAPE
7.1km 34 2 643 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΩΚΑΣ 00:33:55 M14-18 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 35 15 665 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ 00:34:01 M41-50 Male  
7.1km 36 5 612 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΝΤΑΝΟΣ 00:34:06 M31-40 Male WINNERS
7.1km 37 3 506 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 00:34:25 M51-60 Male  
7.1km 38 4 574 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ 00:34:27 M51-60 Male  
7.1km 39 2 86 ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΚΑ 00:34:44 TOP F Female WINNERS
7.1km 40 16 642 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ 00:35:00 M41-50 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 41 17 624 ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΡΙΒΑΝΟΣ 00:35:03 M41-50 Male ΑΠΣ IN SHAPE
7.1km 42 8 531 ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ 00:35:14 M19-30 Male INSHAPE
7.1km 43 2 503 ΠΑΝΑΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ 00:35:23 M61+ Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 44 9 632 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ 00:35:39 M19-30 Male ΑΠΣ IN SHAPE
7.1km 45 5 553 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΟΥΣΗΣ 00:36:08 M51-60 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 46 6 533 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 00:36:22 M31-40 Male  
7.1km 47 3 541 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΖΙΑΚΟΥ 00:36:24 TOP F Female  
7.1km 48 6 666 ΠΑΝΑΓΙΩΤΣΗ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 00:36:39 M51-60 Male  
7.1km 49 1 663   VANTREVE 00:37:00 F41-50 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 50 1 599 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 00:37:03 F31-40 Female ΑΠΣ IN SHAPE
7.1km 51 3 76 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΟΡΙΖΑΣ 00:37:05 M14-18 Male INSHAPE
7.1km 52 7 601 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 00:37:07 M51-60 Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
7.1km 53 1 513 ΑΡΓΥΡΩ ΒΟΥΤΣΙΝΑ 00:37:07 F14-18 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 54 1 658 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΥ 00:37:10 F51-60 Female WINNERS
7.1km 55 10 508 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ 00:37:47 M19-30 Male  
7.1km 56 4 22 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΙΤΣΑΠΗΔΟΥΛΑΣ 00:37:59 M14-18 Male WINNERS
7.1km 57 3 630 ΛΕΦΤΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ 00:38:38 M61+ Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ
7.1km 58 7 654 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:39:01 M31-40 Male WINNERS
7.1km 59 8 504 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ 00:39:08 M51-60 Male  
7.1km 60 8 564 ΠΑΡΣΗΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:39:26 M31-40 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 61 9 534 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΑΜΚΑΛΗΣ 00:39:26 M31-40 Male ΑΠΣ IN SHAPE
7.1km 62 11 61 ΓΙΟΥΝΙΣ MΠΕΝΤΟΥΡ 00:39:43 M19-30 Male WINNERS
7.1km 63 5 40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ 00:40:00 M14-18 Male WINNERS
7.1km 64 12 516 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ 00:40:00 M19-30 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 65 6 90 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΚΙΔΗΣ 00:40:12 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 66 2 598 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 00:40:15 F41-50 Female INSHAPE
7.1km 67 18 588 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 00:40:15 M41-50 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 68 13 586 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 00:40:47 M19-30 Male  
7.1km 69 14 648 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΙΟΝΗΣ 00:40:55 M19-30 Male  
7.1km 70 2 638 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ 00:41:06 F31-40 Female ΑΠΣ IN SHAPE
7.1km 71 19 512 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΕΛΙΟΥΛΗ 00:41:08 M41-50 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
7.1km 72 7 60 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΛΛΙΑΝΑΤΟΣ 00:41:23 M14-18 Male WINNERS
7.1km 73 3 626 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΟΥΛΤΗ 00:41:23 F31-40 Female WINNERS
7.1km 74 20 577 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΑΤΟΣ 00:41:25 M41-50 Male  
7.1km 75 8 26 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΓΚΟΣ 00:41:27 M14-18 Male WINNERS
7.1km 76 1 55 ΜΑΡΙΣΣΙΑ ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ 00:42:09 F19-30 Female WINNERS
7.1km 77 21 644 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΛΙΩΤΗΣ 00:42:14 M41-50 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 78 22 645 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΟΣ 00:42:17 M41-50 Male  
7.1km 79 9 529 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΙΟΥΛΟΣ 00:42:32 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 80 10 538 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 00:42:32 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 81 3 501 ARMINDA HASKO 00:42:36 F41-50 Female  
7.1km 82 15 656 ΘΑΝΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:42:49 M19-30 Male WINNERS
7.1km 83 16 12 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ 00:42:57 M19-30 Male WINNERS
7.1km 84 4 542 ΣΤΑΜΩ ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΥ 00:43:17 F41-50 Female  
7.1km 85 4 28 GIULIO VISCOGLIOSI 00:43:20 M61+ Male WINNERS
7.1km 86 10 602 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΥΛΉΣ 00:43:21 M31-40 Male Ανεξάρτητος
7.1km 87 2 85 ΤΖΟΑΝΑ ΜΕΡΚΑΙ 00:43:21 F14-18 Female WINNERS
7.1km 88 23 557 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 00:43:31 M41-50 Male RAFINA RUNNERS
7.1km 89 24 530 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΙΟΥΛΟΣ 00:44:12 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 90 2 510 ΡΕΝΑ ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΥ 00:44:21 F51-60 Female ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 91 11 554 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΟΥΣΗΣ 00:44:38 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 92 12 74 ΝΙΚΟ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 00:44:55 M14-18 Male INSHAPE
7.1km 93 17 579 ΠΑΝΑΓΗΣ ΛΟΥΚΑΚΗΣ 00:45:18 M19-30 Male  
7.1km 94 18 14 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 00:45:22 M19-30 Male WINNERS
7.1km 95 25 605 ΦΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΤΟΣ 00:45:38 M41-50 Male  
7.1km 96 5 555 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΚΑΤΟΣ 00:45:41 M61+ Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 97 4 625 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΟΥΛΙΩΤΗ 00:45:45 F31-40 Female  
7.1km 98 2 5 ΒΑΓΙΑ ΜΗΝΑ 00:45:48 F19-30 Female WINNERS
7.1km 99 19 47 ΜΑΚΗΣ ΑΛΥΣΣΑΔΡΑΤΟΣ 00:45:59 M19-30 Male WINNERS
7.1km 100 9 651 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 00:46:40 M51-60 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 101 13 569 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:46:48 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 102 26 562 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΣΜΑΤΟΣ 00:46:51 M41-50 Male  
7.1km 103 14 66 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ 00:46:52 M14-18 Male  
7.1km 104 15 668 ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ 00:47:20 M14-18 Male  
7.1km 105 27 661 ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΕΛΑΚΑΣ 00:47:25 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 106 3 10 ΜΑΡΙΑ ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ 00:47:42 F19-30 Female WINNERS
7.1km 107 3 584 ΧΑΡΙΑΝΝΑ ΜΕΤΑΞΑ 00:47:52 F14-18 Female ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 108 5 73 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ 00:48:04 F31-40 Female INSHAPE
7.1km 109 16 526 ΚΙΜΩΝ ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ 00:48:22 M14-18 Male  
7.1km 110 20 6 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ 00:48:40 M19-30 Male WINNERS
7.1km 111 6 565 ΘΕΟΦΡΑΚΤΟΣ ΔΕΛΑΚΑΣ 00:48:52 M61+ Male  
7.1km 112 21 41 ΑΚΗΣ ΠΛΕΥΡΙΑΣ 00:48:59 M19-30 Male WINNERS
7.1km 113 4 520 ΜΑΡΙΑ ΓΑΡΜΠΗ 00:49:06 F14-18 Female RAFINA RUNNERS
7.1km 114 4 519 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΑΡΜΠΗ 00:49:08 F19-30 Female RAFINA RUNNERS
7.1km 115 22 524 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΑΡΜΠΗΣ 00:49:09 M19-30 Male RAFINA RUNNERS
7.1km 116 17 572 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ 00:49:15 M14-18 Male ΑΠΣ IN SHAPE
7.1km 117 5 25 CELESTE VISCOGLIOSI 00:49:40 F14-18 Female WINNERS
7.1km 118 6 59 ΡΕΓΓΙΝΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑ 00:49:43 F14-18 Female WINNERS
7.1km 119 18 662 ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ 00:50:08 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 120 23 51 ΝΙΚΟΣ ΜΙΝΑΣ 00:50:24 M19-30 Male WINNERS
7.1km 121 11 92 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΑΤΟΣ 00:50:28 M31-40 Male WINNERS
7.1km 122 7 94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΑΣΠΑΡΗ 00:50:40 F14-18 Female  
7.1km 123 8 19 ΑΛΕΞΙΑ ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ 00:50:45 F14-18 Female WINNERS
7.1km 124 6 600 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 00:50:47 F31-40 Female ΑΠΣ IN SHAPE
7.1km 125 19 667 ΒΙΚΤΩΡ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ 00:50:52 M14-18 Male  
7.1km 126 24 57 ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΣΤΙΝΚΑ 00:51:14 M19-30 Male WINNERS
7.1km 127 12 640 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ 00:51:40 M31-40 Male ΠΑΟ ΑΡΧΑΙΩΝ ΛΕΤΡΙΝΩΝ
7.1km 128 7 528 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:51:40 F31-40 Female  
7.1km 129 20 96 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΟΝΔΡΑΣ 00:51:51 M14-18 Male  
7.1km 130 28 539 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 00:51:57 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 131 13 68 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΝΤΕΚΑΣ 00:51:58 M31-40 Male  
7.1km 132 8 509 ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΥ 00:52:13 F31-40 Female  
7.1km 133 9 634 ΕΛΠΙΔΑ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ 00:52:44 F14-18 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 134 10 536 ΑΝΝΑ ΔΙΑΚΑΤΟΥ 00:52:45 F14-18 Female ΑΠΣ IN SHAPE
7.1km 135 9 87 ΜΑΡΙΑΝΑ ΛΟΥΚΑ 00:53:12 F31-40 Female WINNERS
7.1km 136 29 517 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ 00:53:20 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 137 14 18 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:54:04 M31-40 Male WINNERS
7.1km 138 21 527   ΔΑΝΕΛΑΤΟΣ 00:54:05 M14-18 Male  
7.1km 139 25 548 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ 00:54:12 M19-30 Male RAFINA RUNNERS
7.1km 140 22 97 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΡΜΠΗΣ 00:54:17 M14-18 Male RAFINA RUNNERS
7.1km 141 26 560 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΓΓΕΛΑΡΗΣ 00:55:48 M19-30 Male  
7.1km 142 30 636 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 00:56:06 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 143 11 635 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ 00:56:06 F14-18 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 144 12 521 ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΡΜΠΗ 00:56:35 F14-18 Female RAFINA RUNNERS
7.1km 145 13 535 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ 00:57:32 F14-18 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 146 23 83 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΜΙΤΣΗΣ 00:58:01 M14-18 Male WINNERS
7.1km 147 24 77 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΚΛΗΣ 00:58:05 M14-18 Male INSHAPE
7.1km 148 25 568 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:58:14 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 149 14 522 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΓΑΡΜΠΗ 00:58:31 F14-18 Female RAFINA RUNNERS
7.1km 150 3 664 ΝΑΤΑΣΑ ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ 00:58:38 F51-60 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 151 15 563 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ 00:58:46 F14-18 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 152 27 603 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 00:59:35 M19-30 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 153 26 2 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ 00:59:53 M14-18 Male WINNERS
7.1km 154 28 3 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ 00:59:54 M19-30 Male WINNERS
7.1km 155 5 546 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ 01:00:09 F41-50 Female RAFINA RUNNERS
7.1km 156 6 559 ΜΑΡΙΑ ΚΟΠΑΝΑ 01:00:10 F41-50 Female RAFINARUNNERS
7.1km 157 27 38 FILIPPO VISCOGLIOSI 01:00:35 M14-18 Male WINNERS
7.1km 158 31 89 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΝΑΛΑΤΟΣ 01:01:07 M41-50 Male WINNERS
7.1km 159 10 594 ΦΕΝΙΑ ΜΠΑΚΛΑΒΑ 01:02:08 F31-40 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 160 32 608 Διονυσης Πολλατος 01:02:15 M41-50 Male WINNERS
7.1km 161 28 1 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ 01:02:24 M14-18 Male WINNERS
7.1km 162 29 13 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 01:02:31 M19-30 Male WINNERS
7.1km 163 5 7 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΠΕΡΓΗ 01:02:49 F19-30 Female WINNERS
7.1km 164 16 525 ΜΑΡΙΑ – ΝΕΦΕΛΗ ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ 01:04:00 F14-18 Female  
7.1km 165 7 81 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΛΙΑΝΑΤΟΥ 01:04:05 F41-50 Female WINNERS
7.1km 166 11 545 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥ 01:04:51 F31-40 Female ΑΠΣ IN SHAPE
7.1km 167 17 79 ΝΙΚΗ ΛΙΑΚΑΤΟΥ 01:04:57 F14-18 Female INSHAPE
7.1km 168 10 591 ΝΙΚΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ 01:05:05 M51-60 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 169 8 27 LETIZIA LOPRESTI 01:05:07 F41-50 Female WINNERS
7.1km 170 6 75 ΟΛΓΑ ΔΟΡΙΖΑ 01:05:31 F19-30 Female INSHAPE
7.1km 171 15 78 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 01:05:38 M31-40 Male INSHAPE
7.1km 172 9 67 ΧΡΥΣΑ ΛΟΥΒΕΡΔΗ 01:06:37 F41-50 Female  
7.1km 173 1 37 ΜΑΙΡΗ ΣΠΕΤΣΙΕΡΗ 01:06:56 F61+ Female WINNERS
7.1km 174 10 639 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ 01:08:14 F41-50 Female ΑΠΣ IN SHAPE
7.1km 175 11 543 ΜΑΡΙΑ ΚΑΚΑΛΑ 01:08:21 F41-50 Female ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
7.1km 176 11 511 ΑΝΝΑ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ 01:08:38 M51-60 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 177 16 580 ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΙΟΥΔΗ 01:08:38 M31-40 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 178 33 621 Φωτης Σιματος 01:08:41 M41-50 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7.1km 179 12 615 ΕΛΕΝΗ ΡΙΤΣΑΝΗ 01:08:48 F41-50 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 180 29 21 ΜΑΡΙΟΣ -ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ 01:08:55 M14-18 Male WINNERS
7.1km 181 4 669 ΕΛΕΝΗ ΜΕΤΑΞΑ 01:10:03 F51-60 Female  
7.1km 182 2 30 ΒΕΝΕΤΙΑ ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗ 01:10:20 F61+ Female WINNERS
7.1km 183 13 631 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ 01:10:43 F41-50 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 184 7 8 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΑΒΑΡΗ 01:10:50 F19-30 Female WINNERS
7.1km 185 14 614 ΜΑΡΙΑ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ 01:11:45 F41-50 Female RAFINARUNNERS
7.1km 186 34 653 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΤΑΠΟΔΑΣ 01:11:46 M41-50 Male RAFINARUNNERS
7.1km 187 35 595 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ 01:12:44 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 188 18 45 ΝΙΟΒΗ ΣΤΑΘΑΤΟΥ 01:15:51 F14-18 Female WINNERS
7.1km 189 19 20 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΙΜΑΤΟΥ 01:15:53 F14-18 Female WINNERS
7.1km 190 36 607 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΛΑΙΝΟΥ 01:16:02 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 191 3 514 ΑΜΑΛΙΑ ΒΟΥΤΣΙΝΑ 01:16:23 F61+ Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 192 5 34 ΔΟΞΑ ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ 01:16:31 F51-60 Female WINNERS
7.1km 193 6 33 ΝΤΙΝΑ ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ 01:16:32 F51-60 Female WINNERS
7.1km 194 8 54 ΑΡΕΤΗ ΛΙΤΣΙ 01:19:43 F19-30 Female WINNERS
7.1km 195 30 670 ΙΑΣΩΝ ΔΟΥΤΣΙΟΣ 01:19:43 M14-18 Male  
7.1km 196 9 52 ΚΡΙΣΤΕΛ ΖΙΣΗΜΑΤΟΥ 01:19:44 F19-30 Female WINNERS
7.1km 197 10 35 ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 01:19:46 F19-30 Female WINNERS
7.1km 198 7 29 ΑΓΚΙΟΛΙΝΑ ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗ 01:19:50 F51-60 Female WINNERS
7.1km 199 20 566 ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΜΕΞΕΡΙΔΗΣ 01:20:04 F14-18 Female  
7.1km 200 37 573 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ 01:20:29 M41-50 Male ΑΠΣ IN SHAPE
7.1km 201 21 609 ΝΑΝΣΥ ΠΟΤΗΡΙ 01:24:30 F14-18 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 202 15 537 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ 01:28:24 F41-50 Female INSHAPE
7.1km 203 16 551 ΑΘΗΝΑ ΚΑΡΟΥΣΗ 01:31:49 F41-50 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 204 38 592 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΙΑΤΟΣ 01:31:55 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ
7.1km 205   617 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΜΟΛΗ 00:36:39     ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ
ΟΣΟΙ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 1.35 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΣΙΠΑΚΙ ΑΛΛΑ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΘΗΚΑΝ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΕΓΡΑΦΗΣΑΝ

Απαγορεύεται ρητά η οποιαδήποτε χρήση, αναπαραγωγή, αναδημοσίευση, αντιγραφή, αποθήκευση, πώληση, μετάδοση, διανομή, έκδοση, εκτέλεση, φόρτωση (download), μετάφραση, τροποποίηση με οποιονδήποτε τρόπο, τμηματικά ή περιληπτικά του περιεχομένου του δικτυακού τόπου και των υπηρεσιών που προσφέρονται σε αυτό, χωρίς την προηγούμενη άδειά εκπροσώπου της Ιστοσελίδας (portoni.gr). Δείτε τους Όρους Χρήσεις